United i Liverpool są oburzeni zachowaniem tych... No nie wiem jak ich okreslic - ludzmi nie sa a co dopiero ludzmi :/
Gdy Smith doznał złamania lewej nogi i przemieszczenia kostki pogotowie ratunkowe niemal natychmiast zjawiło się na miejscu. "Niestety jak pokazuje i ta historia w środowisku piłki nożnej byli, są i będą idioci (bo fanami ich nazwać nie można). Grupka kilku chuliganów zaatakowała ambulans." - pisze jedna ze stron o ManUtd.

„Ci ludzie nie są prawdziwymi fanami futbolu. Na szczęście wiemy, że ten bezmyślny czyn kilku idiotów nie zmienił faktu, iż Alan otrzymał najszybszą pomoc, jaka była mu potrzebna” - mówią oba kluby we wspólnym oświadczeniu.

„Manchester United chciałby również podziękować za naprawdę szybką i sprawną pomoc ze strony personelu medycznego Liverpoolu.”

„Nie odbiło się to w żaden sposób opóźnieniem w przetransportowaniu piłkarza do szpitala. Jednak nie można pozwalać sobie na tego typu zachowania, gdy przyjeżdża personel medyczny z pogotowia” - mówił rzecznik prasowy Liverpoolu.

„Jeśli chodzi o mnie to uważam, że nie są to prawdziwi kibice. To bezmyślni idioci. Żaden prawdziwi kibic nie zrobiłby czegoś podobnego” - powiedział dla BBC Radio rzecznik prasowy fanów "The Reds" Les Lawson.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2006 :: 21:34 :: host-108-041.wlan.plusgsm.pl

Kasia

Popieram :/
Napisz u siebie nową notke :D Albo odezwij sie na gadu do mnie :P Dokładnie co sie działo w czechach powiem w budzie ;)
Talk.pl :: Wróć